עץ תפוז סיני (קומקווט) 25 ל' (komqwatt)

תפוזים סיניים

תפוזים סיניים הם תפוזי מנדרינה המיובאים מסין. ישנם שני סוגים עיקריים של תפוזי מנדרינה, תפוז מנדרינה מצוי (זה שבדרך כלל קונים במכולת המקומית), והמנדרינות Satsuma,

קרא עוד »
עץ תפוז ולנסיה 10 ל'

עץ תפוז

גדלו אותם  אותם במקום שמקבל הרבה אור שמש מדי יום. הם אוהבים טמפרטורות מעל 25 מעלות. עצי תפוז זקוקים להרבה שמש כדי לצמוח ולשגשג. מקום

קרא עוד »
עצי לימון 10 ל' (Lemon)

מהם עצי לימון?

עצי לימון הוא עץ קטן וירוק עד בעל עלים ארוכים בצבע ירוק כהה. הוא מייצר פרי בצורה של לימונים צהובים ועסיסיים. השם המדעי של עץ

קרא עוד »

היביסקוס אדום

היביסקוס אדום זהו שיח רב שנתי ונשיר. הוא בעל עלים גדולים אדומים בעלי 5 אונות. הפרחים בצבע אדום ועלי הכותרת צרים בבסיס. השיח סובל מקור ומתחדש בעונת האביב וניתן לראותו בקיץ. אפשר לגזום אותו באביב ולעצב את השיח.

כל הפרטים על היביסקוס אדום

זהו שיח רב שנתי ונשיר. הוא בעל עלים גדולים אדומים בעלי 5 אונות. הפרחים בצבע אדום ועלי הכותרת צרים בבסיס. השיח סובל מקור ומתחדש בעונת האביב וניתן לראותו בקיץ. אפשר לגזום אותו באביב ולעצב את השיח.

פרח ההיביסקוס האדום הוא צמח טרופי המצוי ביערות הגשם של אפריקה, הודו ודרום אמריקה. צבע הפרח הוא גוון אדום בוהק ומושך את העין וזו הסיבה שרבים מעוניינים לגדל אותו בבית כמו עצי נוי או עצי פרי. ההיביסקוס האדום הוא פרח מדהים שרואים לעתים קרובות באזורים הטרופיים של חצי הכדור הדרומי. סוג זה של פרחים ידוע גם בשם ג’ין הואה, המתורגם לורד סינית.

סמל לאהבה וטוהר

פרח אדום זה כולל עלים גדולים וגובהו יכול להגיע עד 3 מטרים. כפי ששמו מרמז, יש לו עלי כותרת ורודים ותוססים הגדלים על גבעולים ארוכים ממרכז העלה. פרחי היביסקוס הם סמל לאהבה וטוהר בשל יופיים וניחוחם המזכיר לאנשים טיפות גשם על שמשת החלון.

מהם תנאי הגידול של הפרח?

אם ברצונכם לגדל את הפרח בנוסף לגידול של שיחים או דקלים, הרי לעתים קרובות קשה לספק תנאי גידול של פרחי היביסקוס אדום. הם צריכים הרבה אוויר ומים וטמפרטורה מתונה. הצמחים גם גדלים בצורה הטובה ביותר באדמה מנוקזת היטב ופורייה, עם מעט צל מהשמש. גורמים אלה יכולים להיות מיושמים גם על פרחים אחרים עם צרכים דומים. הבנת הצרכים הללו תעזור לאנשים לטפח גן פרחים מלא בהיביסקוסים אדומים.

ההיביסקוס מקורו בחלקים טרופיים וסובטרופיים של העולם. יש לשתול אותו באזור שמקבל הרבה אור שמש ומעדיף אדמה לחה אך מנוקזת היטב.

  • הוא זקוק ללחות רבה ואינו סובל תנאי יובש.
  • יש אנשים שחושבים שהוא גדל הכי טוב באדמה חומצית, אבל זה לא נכון. רמת ה-pH עבור ההיביסקוס האדום היא מעט בסיסית עד ניטרלית.
  • עונת פריחה: השיח פורח בכל עונות השנה, בין אם מדובר באביב או בסתיו.

מהם תנאי ההשקיה?

במידה ואתם מעוניינים לטפל בשיח, הרי חשוב ביותר לפנות לגורמים מקצועיים כמו משתלה מקצועית. משתלת זר אביב היא המקום הטוב ביותר עבורכם. מלבד הדרים, דורנטה לבנה או קלרוטריה תמצאו גם את השיח ותוכלו לשאול את המומחים את כל השאלות החשובות ביותר. התייעצות עם גורמים מקצועיים תסייע לכם בהמשך הדרך.

הכנת תה מהיביסקוס אדום מסייעת לטיפול בדלקת דרכי השתן

רבים אינם יודעים זאת, אבל הכנת תה מהיביסקוס אדום מסייעת לטיפול בדרכי השתן וכך ניתן לטפל בדלקת בצורה טבעית ללא התערבות של רופא. בדומה לשימוש בשיחים אחרים אותם ניתן להוסיף למגוון תבלינים או לעשות שימוש גם בתוצרת של תמרים מהחקלאי, גם בשיח זה אפשר לעשות שימוש.

היביסקוס סיני אדום 25 ל'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *