עץ תפוז סיני (קומקווט) 25 ל' (komqwatt)

תפוז סיני

תפוז סיני הוא עץ ממשפחת ההדרים ומקורו בסין. העץ טוב הן בתור עץ נוי והן בתור עץ פרי- כל הפרטים בכתבה הבאה. תפוז סיני –

קרא עוד »
עצי תפוז

מה חשוב לדעת על עצי תפוז?

מבין הפירות השונים, אין ספק כי עצי תפוז והתפוז נחשבים לפרי ידוע וטעים במיוחד האהוב על ישראלים רבים. תפוז ישראלי נחשב איכותי ומשווק באירופה. אפשר

קרא עוד »
עצי נוי

מהם עצי נוי?

עצי נוי נהוג לגדל בגנים, פארקים. העצים הללו אינם דומים לאלה שאנו רואים גדלים ביערות. מה חשוב לדעת על גידול עצי נוי- כל הפרטים בכתבה

קרא עוד »

משתלה בצפון

אם אתם תושבי הצפון כבר שנים רבות או שרק עברתם לאיזור הצפון של מדינת ישראל, מציאת משתלה בצפון היא משימה לא פשוטה אלא אם כן אתם יודעים כיצד לעשות זאת. ראשית, עליכם למצוא משתלה בצפון בקרבה גבוהה אל הבית שלכם, ולהתבסס על המלצות מפה לאוזן. אם בא לכם לצאת להרפתקאה, תוכלו לעשות זאת על ידי נסיעה בכבישי הצפון ומציאה של משתלה כלבבכם.

משתלה בצפון בקרבה לבית

כאשר אתם מחפשים משתלה בצפון, אחד העקרונות החשובים ביותר לבחירת המשתלה הנכונה ביותר עבורכם הוא הקרבה לבית מגוריכם. הרי המטרה המרכזית למציאת המשתלה היא רכישה של צמחים ושתילים לבית ולגינה. אם תסעו עם השתילים והצמחים שלכם מרחק רב מדי בתוך האוטו, סביר להניח שהם יפגעו, ינזקו או שתיווצר טראומה בצמח שתמנע ממנו לצמוח בצורה תקינה. לפעמים נסיעה מרוחקת מדי בתנאים שאינם הולמים עבור העברה של שתילים וצמחים יכולה לפגוע בצמח כליל, ולגרום למותו עוד בטרם הגיעכם לבית.

המלצות מפה לאוזן

אזור הצפון רווי במושבים וקיבוצים קטנים, בהם מספר הנפשות המתגוררות אינו גדול בכלל. מציאת משתלה בצפון תהיה מבוססת פעמים רבות על המלצות מפי חברים או מכרים אותם אתם מכירים מהאזור. המלצות מעין אלו יכולות להבטיח לכם את השקט הנפשי שבמשתלה איכותית, שיכולה לספק לכם את כל סוגי הצמחים אותם אתם מחפשים. אם אתם מחפשים צמחי קיץ או חורף, צמחים לגינה או לתוך הבית, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו אותם בכל משתלה בצפון עליה קיבלתם המלצה מפי החברים או המכרים הקרובים שלכם.

נסיעה בכבישי הצפון

אם אתם לא תושבי הצפון, הרגע עברתם לשם ואתם עוד מחפשים את עצמכם באזור מגוריכם החדש, או שסתם בא לכם לגלות משתלה בצפון שעוד לא גיליתם, כל שעליכם לעשות הוא לקחת את האוטו לסיבוב בכבישים ולגלות את המשתלה שמתחבאת בצידי הדרכים הקרובים לבית שלכם. כמעט כל משתלה בצפון מברכת את פני הבאים באמצעות שלט חוצות גדול הניצב בסמוך לכבישים המהירים החוצים את צפון הארץ, ולכן תוכלו להיות בטוחים שנסיעה קצרה בכבישים תחשוף את המשתלה אותה אתם מחפשים.

משתלה בצפון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *